![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 10381040
*
nr 1038 1040
Golvlampa
1950-tal, plastband, höjd: 95 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:00:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 06:41:57
1
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor plastband
-
6258 Golvlampa
1960-tal, teak. Höjd: 115 ca
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:10
-
6437 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:36
-
6436 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:21
-
6295 Golvlampa
nutida, morian. Höjd: 215 cm
Aktuellt bud: 3.400 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:30
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1040
Golvlampa
1950-tal, plastband, höjd: 95 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 06:41:57 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{0C17A3AA-7471-4207-85DD-BD22AFE6A1E9}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor plastband
-
6258 Golvlampa
1960-tal, teak. Höjd: 115 ca
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:10 -
6437 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:36 -
6436 Golvlampa
Anders Pehrson, "Bumling", märkt Ateljé Lyktan, Åh..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:21
-
6295 Golvlampa
nutida, morian. Höjd: 215 cm
Aktuellt bud: 3.400 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:30